VEGATOL – producent ekologicznych olejów biodegradowalnych

VEGATOL PPHU Tex-Star od 1998 roku działa na rynku olejowych produktów przemysłowych. W 2003 roku rozpoczęło własną produkcję środków smarnych przeznaczonych dla branży leśnej oraz hurtowych i detalicznych odbiorców zajmujących się utrzymaniem i pielęgnacją terenów zielonych : lasów, parków i ogrodów.

Początkowo produkowane przez nas produkty znane były naszym klientom pod marką Green Lubricants, obecnie po połączeniu z VEGATOLEM, wszystkie produkty sygnowane są marką VEGATOL. W swojej ofercie posiadamy zarówno oleje do pił łańcuchowych jaki i oleje do dwu i czterotaktów, smary, środki czyszczące i wiele innych. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, znamy ich wymagania i potrzeby dotyczące zarówno jakości, estetyki jak i szybkości dostawy. Staramy się oferować dobre produkty w korzystnych cenach.Produkowane przez nas towary powstają w oparciu o nowoczesną, ekologiczną formułę , wyprodukowane są z wysokiej jakości komponentów oraz spełniają normy wymagane przez OECD. Przechodzą kontrolę wstępną w naszym laboratorium, później trafiają do akredytowanych europejskich laboratoriów w celu uzyskania certyfikatu.

Dysponujemy także własnym transportem, co pozwala nam dostarczać produkty bezpośrednio do klienta – dzięki elastycznemu systemowi dostaw.

Firma nasza bierze aktywny udział jako wystawca w wielu zagranicznych i krajowych imprezach. Produkty marki VEGATOL prezentowane były m.in. na największych targach przemysłu drzewnego ELMIA WOOD 2017 w Szwecji, KWF Tagung w Bawarii oraz na wystawie FORSt Live w Offenburgu, Ligna Hannover, Skogs Elmia Jonkoping oraz podczas MTL w Rogowie, EKO LAS Janów Podlaski czy konferencji w Silnowie i Spychowie.