Oleje silnikowe – biodegradowalne

Olej silnikowy V-Garden 4T SAE 30

Olej V-Timber 2T TS Plus Red

Olej V-Timber 2T TS Plus Green

 

Ekologiczne oleje silnikowe

Biodegradowalne oleje silnikowe VEGATOL to wysokowydajne i jakościowe smary do silników maszyn przemysłowych, pojazdów oraz urządzeń codziennego użytku. Nie tylko zapewniają one bezawaryjną pracę silnika, ale także odpowiednio chronią mechanizm przed szybkim zużyciem. Nasze produkty dedykowane są do profesjonalnych zastosowań.

 

W ofercie ekologicznych olejów silnikowych VEGATOL znajdą Państwo dwie grupy produktów: V-Timber oraz V-Garden. Oleje V-Timber przeznaczone są dla urządzeń z silnikami dwusuwowymi. Znajdą zastosowanie zarówno w samochodach i motocyklach, jak i w maszynach leśnych typu pilarki. Olej biodegradowalny V-Garden został wyprodukowany na bazie wysokorafinowego oleju mineralnego. Jego formuła została wzbogacona w dodatki antykorozyjne i polepszające pracę silnika. Najlepiej sprawdzają się w pracy ze sprzętem leśnym i ogrodowym (pilarki, kosiarki, wycinarki itp.). Wszystkie ekologiczne oleje VEGATOL dostępne są w czterech pojemnościach: 0,6 L ; 1 L ; 5 L oraz 205 L.

Oleje biodegradowalne – producent

W VEGATOL od zawsze stawiamy na innowacyjność i ekologię. Naszą ofertę stanowią głównie oleje biodegradowalne do pilarek, oleje do maszyn leśnych oraz do dwu i czterotaktów. Wszystkie oleje biodegradowalne VEGATOL wytwarzane są zgodnie z obowiązującymi wymaganiami oraz standardami. Produkty badane są w nowoczesnym laboratorium kontroli jakości.