Oleje hydrauliczne

Vegatol HL 46

Vegatol HL 68

 

Oleje hydrauliczne – Producent VEGATOL

Układy hydrauliczne pojazdów, maszyn przemysłowych oraz wyspecjalizowanych, precyzyjnych maszyn leśnych, wymagają odpowiedniego wspomagania w postaci dobrej jakości oleju hydraulicznego. VEGATOL przygotował dla swoich klientów zoptymalizowaną mieszankę, która zabezpiecza napędy hydrauliczne i pozwala zachować najwyższą żywotność oraz ograniczyć ich zużycie. Oleje hydrauliczne VEGATOL zostały docenione przez polskich konsumentów, dlatego w naszej ofercie zajmują od wielu lat pozycję bestsellera.
VEGATOL HL to linia olejów hydraulicznych, które doskonale sprawdzają się w pracy z układami napędu i sterowania hydraulicznego, systemami obiegowymi oraz przekładniami. Zoptymalizowana formuła naszych olejów hydraulicznych pozwoliła na osiągnięcie doskonałych parametrów: wskaźnika lepkości oraz temperatur płynięcia / zapłonu. VEGATOL HL posiada dodatki uszlachetniające, które mają działanie antyoksydacyjne i przeciwkorozyjne. Oleje hydrauliczne HL 46 i HL 68 dostępne są w pojemnikach 25 L i 205 L.
Oleje hydrauliczne HL-68 oraz HL-46 stosuje się w średnio obciążonych układach sterowania hydraulicznego w przemyśle i motoryzacji. Mogą byś stosowane jako wysokojakościowe oleje smarowe np. do smarowania łożysk maszyn precyzyjnych. Masz pytania? Skontaktuj się z Naszym specjalistą.