Oleje hydrauliczne – biodegradowalne

Vegatol HL 46

Vegatol HL 68

 

Ekologiczne oleje hydrauliczne VEGATOL

Układy hydrauliczne pojazdów, maszyn przemysłowych oraz wyspecjalizowanych, precyzyjnych maszyn leśnych, wymagają odpowiedniego wspomagania w postaci dobrej jakości oleju hydraulicznego. VEGATOL przygotował dla swoich klientów zoptymalizowaną mieszankę, która zabezpiecza napędy hydrauliczne i pozwala zachować najwyższą żywotność oraz ograniczyć ich zużycie. Biodegradowalne oleje hydrauliczne VEGATOL zostały docenione przez polskich konsumentów, dlatego w naszej ofercie zajmują od wielu lat pozycję bestsellera.

VEGATOL HL to linia ekologicznych olejów hydraulicznych, które doskonale sprawdzają się w pracy z układami napędu i sterowania hydraulicznego, systemami obiegowymi oraz przekładniami. Zoptymalizowana formuła naszych olejów hydraulicznych pozwoliła na osiągnięcie doskonałych parametrów: wskaźnika lepkości oraz temperatur płynięcia / zapłonu. VEGATOL HL posiada dodatki uszlachetniające, które mają działanie antyoksydacyjne i przeciwkorozyjne. Ekologiczne oleje hydrauliczne HL 46 i HL 68 dostępne są w pojemnikach 25 L i 205 L.

Oleje hydrauliczne biodegradowalne HL-68 oraz HL-46 stosuje się w średnio obciążonych układach sterowania hydraulicznego w przemyśle i motoryzacji. Mogą byś stosowane jako wysokojakościowe oleje smarowe np. do smarowania łożysk maszyn precyzyjnych. Masz pytania? Skontaktuj się z Naszym specjalistą.