Targi

Bezpośredni kontakt z użytkownikami naszych produktów ma dla nas kluczowe znaczenie. Dzięki temu możemy nie tylko zaprezentować im nasze nowe produkty, ale także wysłuchać wszelkich sugestii, aby móc później wprowadzać innowacyjne ulepszenia. W ten sposób oleje i środki smarne Vegatol stają się coraz doskonalsze i jeszcze lepiej odpowiadają na zmieniające się oczekiwania rynku.

W kwietniu 2015, mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze produkty na targach Forst Live 2015, odbywających się w Offenburgu –Niemcy. Forst Live są targami adresowanymi do przedstawicieli zakładów usług leśnych, przedsiębiorstw zajmujących się produkcją i obróbką drzewa oraz wszelkich osób związanych z branżą leśno – rolniczą. Odbywają się corocznie gromadząc odwiedzających głównie z terenów Niemiec i granicznej Francji.


W maju 2015 reprezentanci naszej firmy uczestniczyli w charakterze wystawcy w Międzynarodowych Targach Drzewnych LIGNA 2015. Targi te odbywają się raz na dwa lata. W roku 2015 w okresie od 11-15 mają , wystawiało się na nich 1567 firm z całego świata, a łączna liczba odwiedzających wyniosła 96 tysięcy.


W czerwcu 2015 można nas było spotkać na Międzynarodowych Targach Skogs Elmia 2015 odbywające się w Szwecji , na zalesionych terenach wystawienniczych niedaleko miejscowości Jonkoping. Skogs Elmia są jednymi z najbardziej znanych imprez wystawienniczych w Europie Północnej, adresowanymi przede wszystkim do odwiedzających z terenów Skandynawii. W tym roku wystawiało się około 300 międzynarodowych wystawców, a w charakterze odwiedzających pojawiło się około 26 tysięcy osób.


Nasze produkty obecne były również podczas Międzynarodowych Tragów Leśnych Rogów 2015. Byliśmy tam jednym z 79 wystawców i przeprowadziliśmy wiele rozmów z aktualnymi oraz potencjalnymi użytkownikami naszych olejów i środków smarnych. Nasze produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem ze względu na ich jakość, właściwości, proekologiczny charakter oraz korzystną cenę. Możemy więc śmiało powiedzieć, że targi leśne w Rogowie były dla nas wyjątkowo udane.


W czerwcu 2016 roku produkty VEGATOL można było zobaczyć po raz kolejny, podczas targów KWF Tagung odbywających się w Roding (Bavaria). Impreza wystawiennicza organizowana jest co cztery lata przez niemieckie Kuratorium fur Waldarbeit und Forsttechnik. W 2016 roku 17.KWF Tagung były największą branżową imprezą świata. Wystawę odwiedziło około 51 tys osób. VEGATOL zaprezentował się swoje produkty, które cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów i osób odwiedzających.


W pierwszych dniach września 2016 uczestniczyliśmy w imprezie wystawienniczej organizowanej przez MTP – EKO LAS – Targach Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska, odbywających się co dwa lata w Janowie Lubelskim. Mieliśmy przyjemność zaprezentować zwiedzającym oprócz stałych pozycji występujących w naszej ofercie, gamę nowych produktów składającą się z wysokiej jakości smarów znajdujących zastosowanie w maszynach budowlanych, rolniczych oraz leśnych pracujących nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych.